Rozdiel medzi Indonal Forte a Indonal Woman?

Články a štúdie

27. mája 2024

Aký je rozdiel medzi Indonal Forte a Indonal Woman?

Rozdiel medzi Indonal Forte a Indonal Woman je v zložení, cene a balení.

Indonal Forte obsahuje 200 mg Indol-3-karbinolu, 100 mg kurkumín komplex (kurkumín, bisdemetoxykurkumín, demetoxykurkumín) a 2 mg piperínu (extrakt z čierneho korenia). Kurkumín vykazuje chemopreventívny účinok (Chemopreventívny účinok označuje schopnosť určitých látok zabrániť, oddialiť alebo znížiť riziko vzniku rakoviny). Piperín zvyšuje účinnosť a vstrebateľnosť účinných látok.

Indonal Woman obsahuje 150 mg Indol-3-karbinolu a kukuričný škrob. Indonal Woman má nižší obsah hlavnej účinnej látky Indol-3-karbinolu. Jeho výhoda je v cene (Indonal Woman je lacnejší ako Indonal Forte a je možné zakúpiť rôzne formy balenia, od 30 do 150 kapsúl. Indonal Forte má len jedno balenie – 90 kapsúl) Indonal Woman sa tiež odporúča v prípadoch, ak máte alergiu na Kurkumu.

Zhrnutie

Indonal Forte a Indonal Woman majú rovnakú hlavnú účinnú látku Indol-3-karbinol a teda podobné terapeutické účinky. Indonal Forte má však vyšší obsah tejto hlavnej účinnej látky, konkrétne o 50 mg na kapsulu a taktiež obsahuje kurkumín komplex, ktorý je výborným doplnením hlavnej účinnej látky vďaka vyššie spomínaním účinkom. Ak teda nemáte alergiu na kurkumu odporúčame siahnuť po Indonale Forte. Ak beriete Indonal preventívne alebo máte alergiu na kurkumu, odporúčame Indonal Woman.

Zdroj

 

Kurkumin a černý pepř dokáží zastavit růst rakovinných buněk při rakovině prsu

 

Pridaj komentár