Spolupracuj s Indonal

Jedným z dôležitých podporných faktorov pri výskyte nielen gynekologických ťažkostí je vedomie, že „NIE SOM V TOM SAMA“ a existuje riešenie, ktoré moju situáciu zlepši.

Aj Vy môžete prispieť, zdieľaním zmysluplného obsahu na sociálnych sieťach, ktorý sa venuje hormonálnej nerovnováhe, gynekologickému zdraviu, výskytu nálezov na tkanivách závislých od pohlavných hormónov, prinášať témy súvisiace s menopauzou.

Ak ste už naše produkty vyskúšala, zdieľajte s nami prosím Vašu skúsenosť. Ak sa u Vás vyskytujú problémy v oblasti gynekologického zdravia, môžete naše produkty vyskúšať a následne zdieľať Váš príbeh.

Si to TY koho hľadáme ak:

➜ CHCEŠ zdieľať svoju skúsenosť napriek tomu, že sa jedná o intímne témy – ZBÚRAŤ STEREOTYPY.

➜ Chceš tvoriť a šíriť na svojich sociálnych sieťach zmysluplné informácie o reprodukčnom zdraví, svoj príbeh s našimi produktami chceš byť súčasťou nášho tímu v úžasnej atmosfére „rodinnej firmy“.

👇Vyplň, prosím, formulár dole👇

*My sa ozveme, aby sme dohodli možnosti spolupráce. Plusom bude, keď do správy vo formulári nižšie pridáš odkaz na svoje sociálne siete.

    Spoločne môžeme zvýšiť povedomie o dôležitosti ženského zdravia, ponúknuť podporu a zdieľanie skúsenosti v tejto oblasti!