Katalóg produktov

Informácie

Môj účet

Užitočné

Neprehliadnite

Sociálne siete

Dámy, darujte partnerovi zdravý intímny život

Články a štúdie

03. mája 2022

Dámy, darujte svojmu partnerovi zdravší intímny život

Dámy, darujte svojmu partnerovi zdravší intímny život
Zdroj: Indonal
HPV vírus sa dlho považoval za problém žien, u ktorých sa prejavoval najviac. Posledné roky však pribúda čoraz viac mužských pacientov, ktorí trpia HPV vírusom. Výskumy potvrdzujú, že nepríjemný HPV vírus má až 70% mužov, väčšina však bezpríznakovo a tým ho prenáša na svoje sexuálne partnerky. Stačí iba mierny dotyk genitálii a vírus je na svete. Ste si isté, že Váš partner netrpí HPV? Podľa najnovších štúdii sa ukázalo, že 100 druhov tohto vírusu je neškodných, ale niektoré z kmeňov môžu spôsobiť pokojne aj rakovinu! Preto je potrebné čo najviac posilňovať imunitu.

 Prevencia

V súčasnosti neexistuje účinná prevencia pred týmto vírusom pre mužskú časť populácie.  Jedinou účinnou prevenciou je posilňovať imunitu, vyhýbať sa promiskuitnému spôsobu života a dôkladne poznať svoje sexuálne partnerky.

Príznaky

Prvými príznakmi u mužov sú zmeny na pohlavnom úde, ktoré sú jasne viditeľné. Väčšinou sa jedná o bradavice, ktoré sú typické pre vírus HPV. Naďalej však platí, že u žien sa vírus prejavuje oveľa častejšie, muži sú len bezpríznakovými nositeľmi.

Riešenie

Skúste INDONAL  MAN® pre mužov, ktorý prirodzeným spôsobom podporuje imunitu a pozitívne ovplyvňuje kvalitu intímneho života. Šetrnou extrakciou z kapustovitých rastlín akými sú brokolica, kapusta, kel je možné získať Indol 3 – karbinol, ktorý tvorí základnú zložku prípravku Indonal Man®.  V kombinácii so Saw Palmetto, ktoré je v Indonal Man® tiež zastúpené, pozitívne ovplyvňujú metabolizmus mužských pohlavných hormónov, priaznivo pôsobia na močový a pohlavný systém, majú revitalizujúci účinok popri riešení problémov s prostatou.

Ako môže Indonal Man pomôcť vášmu drahému:

  • Pozitívne ovplyvňuje metabolizmus mužských pohlavných hormónov, priaznivo pôsobí na močový a pohlavný systém, má revitalizujúci účinok pri riešení problémov s prostatou
  • Látka Saw Palmetto, ktorá je jeho zložkou, podporuje metabolizmus zdravého testosterónu v mužskom tele a podporuje zdravú funkciu prostaty a urogenitálneho traktu.

Ako vystríha MUDr. Hegerová: „Rozhodne netreba podceňovať preventívne návštevy praktického lekára u mužov nad 50 rokov aspoň 1x ročne. Základom je vyšetrenie prostaty cez konečník (per rectum) a krvný test na ukazovateľ aktivity prostaty tzv. PSA (prostatický špecifický antigén).“

Pre viac informácií o produkte Indonal Man® prejdite na  https://www.indonal.sk

Read more: https://feminity.zoznam.sk/c/904519/damy-darujte-svojmu-partnerovi-zdravsi-intimny-zivot#ixzz5aIgigZbo

Pridaj komentár